DryFy 10L/24h 1,8L Отвлажнител за въздух
-
Стока, която е тествана или използвана за кратко от клиента. По продукта има само леки следи от употреба - като драскотини. Оригиналната кутия може да е повредена или преопакована. Продуктът е с всички оригинални функции и е тестван. Предлагаме 2 години гаранция.237,00 лв. (121,18 €) (плюс ДДС) AUT9 -9% С ваучер: 215,67 лв. (110,28 €)
- Готово за изпращане
- Време за доставка: 2 - 3 работни дни
- 14 дни за връщане
Основна информация
Голям въздушен поток до 80 кубични метра на час
Тиха работа с ниво на шума само 42 децибела
Ефективно изсушаване: Отстранява до 10 литра вода за ден, идеален за помещения до 30 м²
Описание на продукта
Обезвлажнителят Klarstein DryFy 10L ще осигури оптимална влажност и приятен климат в дома или офиса ви.
Изсушителят DryFy 10L на Klarstein впечатлява с високата си ефективност и лесна работа. С капацитет на влагоизвличане до 10 литра на ден е идеален за помещение до 12 м². Благодарение на тихата си работа (макс. 42 dB) не е смущаващ в жилищните или работните помещения. Функцията за автоматично изсушаване стартира уреда, когато влажността на въздуха е с 5% по-висока от зададената стойност, и позволява целенасочен контрол на влажността между 30 и 80%. Режим на сушене: устройството работи непрекъснато, независимо от зададената целева влажност. Почасовото регулиране на таймера (до 24 часа) и функцията за автоматично рестартиране след прекъсване на захранването осигуряват допълнително удобство. Резервоарът за вода с вместимост 1,8 литра и индикаторът за нивото осигуряват безопасна работа, като автоматично изключват уреда, когато резервоарът е пълен.
За най-добри резултати поставете обезвлажнителя Klarstein DryFy 10L на добре проветриво място и редовно изпразвайте резервоара за вода. Възползвайте се от непрекъснатото разреждане за безпроблемна работа.
Обезвлажнителят Klarstein DryFy 10L ще осигури оптимална влажност и приятен климат в дома или офиса ви.
Качества
- прекъсвач на дисплея на горната страна
- включително изпускателен маркуч с дължина 0,6 м за непрекъснато източване на водата без изпразване на резервоара
- автоматично изсушаване: устройството започва да работи, когато влажността надвиши зададената стойност с 5%
- режим на сушене: устройството работи непрекъснато, независимо от зададената целева влажност
- целева влажност, регулируема на стъпки от 5 % в диапазона от 30 до 80 %
- регулируем таймер с часови стъпки до 24 часа (таймер за включване/изключване в режим на готовност по време на работа)
- интензивен режим (power) за бързо сушене
- елегантна конструкция с имитация на пчелна пита в сиво
- температура на околната среда: 4 - 32 °C
- максимална ефективност на изсушаване при 30 °C и 80% относителна влажност
- звуков сигнал и автоматично спиране на работата, когато резервоарът за вода е пълен
- показване на актуалната влажност на въздуха
- вътрешно сушене: предотвратява образуването на мухъл в уреда
- дръжка за лесно преместване
- подвижен резервоар за вода
- хладилен агент: R134a
- навиване на кабела на гърба на уреда
- захранване: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
- Идеална влажност: капацитет на извличане на до 10 литра за 24 часа за изсушаване на интериори след строителни или ремонтни дейности, както и за контрол на влажността в кухнята, банята или спалнята
- Елегантен дизайн: привлича погледа със заоблените си линии и интересна шарка на пчелна пита
- Дълъг експлоатационен живот: 1,8 л резервоар, включително маркуч за източване за непрекъсната работа
- DrySelect: програмируема целева влажност и таймер за адаптиране към индивидуалните нужди
- Тих: тих режим (безшумен) с работно ниво на шума от само 40 dB
Размери и технически подробности
22 x 42 x 30 cm (ШхВхД)
Тегло на продукта: 10 кг
Какво ще бъде доставено
-
Klarstein DryFy 10L влагоуловител
-
Ръководство за употреба
Условия за доставка
Време за доставка: 2 - 3 работни дни